#1 2008-07-11 01:31:09

 TasukiRex

Orc Chan

6728229
Sk±d: Chojnice
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 712
WWW

Wieksze zmiany potrzebna pomoc!

te całe armie exigo trzeba zmieniac bo sa niedojebane ;/
teraz powinnismy my wspulnei dzialac a dokladne nowe zmiany to: dokladnie dopracowani hero zadnych imba skilli jak co niekturzy mieli... , ikonki z l2 i armies of exigo, całkiem inna rozgrywka RPG, dopracowac postacie z samego Exigo zbey mieli wyruwnane szanse jak te z orginalnych armi, Skille bossom itemy i meijsca do expienia (sie mnozenia niewiadomo ile i zeby hostowi lagowalo bo mu to zacyzna lagowac jak z 3k unituw po mapie lata), Poprawic wyzwalacze zeby sie trzymały kupy
od was wymagam:
mówienie mi dokladnie co wam niepasuje i w cyzm problem po za  tym potrzebuje testerów do gry od herosuw poszczegulnych itp!!

Po za tym chciał bym zeby ta gre patrzono jak na dopracowane i zbalansowane dzielo moze wtedy wiecej by ludzi gralo... napewno neiuda nam sie dojsc do takiej popularnosci jaka ma Dota ale Dota sama w sobie jest zbalansowana i dopracowana...
Dota przy okazji to nie do  konca noobowska gra tylko w nia nooby graja co w normal slabi a w dote crfaniacza - taka prawda
w docie mozna sie nauczyc microwac tyle dodam na koniec!


Orak-Shakar! Wszystkie Mory strzeszcie sie! Mój pan KRUSHAK zniszczy was wszystkich!

Offline

 

#2 2008-09-06 18:14:51

Nazgulek

Ork-Zwiadowca

6193575
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 26

Re: Wieksze zmiany potrzebna pomoc!

hehe, pls nie mów o dorównywaniu docie;p
przecie na tej mapie mistrzowstwa miedzynardowo sie tocza, ja mam nadzieje ze bedzie to mapa chociaz tak popularna jak rzeczpospolita td czy wielkie wojny(od czasu do czasu ktos przeca hostowal;p)
obiecalem ci hero na wczoraj ale dam dzisiaj na forum;p
a wiec ten hero niedojebany jest jeszcze, podobnie jak zmiennoksztaltny, ale ogólny zarys mam:
nazwa hero: kurka, nie mam pomyslu na nazwe, ale pomysle jeszcze
neutrale:
1. Dopalacz(cos jak runa szybkosci ale dziala tylko na hero)
2. Dzialka(to samo co u zyrokopterów pozwala atakowac grupe lataczy)
skille:
1. Ladunek: Pozwala wsadzac jednochy do bohatera
2  Mistrz Latania/Uniki(które wolisz): dzialanie chyba wiadome, a jak nie to informuje ze chodzi o to ze on unika ataków
3.Wiazka rakiet
4Ulti bomba atomowa(potezne zaklecie niszczce budynki)
5 nie mam pomysla


http://img.userbars.pl/31/6075.gif
server: Sparta
nick: MatHetPL
http://img.userbars.pl/26/5187.jpg
Northrend
nick: nazgulek

Offline

 

#3 2013-03-26 16:24:29

notlot

Morra

Zarejestrowany: 2013-03-26
Posty: 1

Re: Wieksze zmiany potrzebna pomoc!

Czy to forum jeszcze żyje?

Offline

 

#4 2013-11-03 10:44:58

 TasukiRex

Orc Chan

6728229
Sk±d: Chojnice
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 712
WWW

Re: Wieksze zmiany potrzebna pomoc!

forum moze i zyje albo bedzie zyc xd


Orak-Shakar! Wszystkie Mory strzeszcie sie! Mój pan KRUSHAK zniszczy was wszystkich!

Offline

 

27.01.2007 Dzień powstania klanu HordOrc

Power of the Horde!

Muza

Pobierz najnowsz± wersje mapy Armie Exigo!

Hit counter

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
The Hawthorn Rooms Dingle ehotelsreviews.com hotel spa na weekend w Ciechocinku Boîtes de vitesses Mazda